| Florin_Andrei_1997 a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook :

Am vazut la mai multi comentarii/postari/check-in-uri de pe telefon cu emoticoane gen : http://postimg.org/image/xffjc4e6x/

Intrebarea mea este : cum pot sa pun astfel de emoticoane (Android - Samsung Galaxy S4) in comentarii/sau sa postez imagini cu emoticoane din acestea in descriere,etc?

PS: Pe chat, stiu de unde si cum sa le pun, dar in comentarii la poze /postari de poze /statusuri /etc nu stiu cum.

Funda :3

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Ele sunt exact cum sunt şi la chat.