| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de telefoane. Momentan am un telefon pe Android (Samsung) si vreau sa ma mut pe iOS (iPhone), dar am cateva jocuri salvate pe google play, pe o adresa de e-mail si intrebarea mea este daca se poate sa se salveze jocurile de pe Android pe iOS, doar bagand respectivul cont?

2 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Nu cred, Android e o firma si Apple e cu totul alta firma deci nu poti face transferuri de joc de la un cont la altul.

| Azorrion a răspuns (pentru cosmin1324):

Sunt confuz, in 2016 mi am schimbat tot asa de pe Android pe ios si aveam un joc pe care mi s-a salvat progresul.