| reirei1999 a întrebat:

Am o intrebare legata de un telefon existent pe piata si despre unul foarte speculat. Desigur ma refer la Note 2 si Note 3. Teoretic Note 3 va fi foarte mult imbunatatit fata de Note 2 dar voi ce parere aveti?(P.S. Vreau un telefon nou)

4 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nokia lumia 928 sau Sony xperia z
dar e foarte fffffff bun si note eu am un note 2 si e super e cam grau sa il ti in buzunar sau cand vorbesti la el se uita lumea de pe strada cam ciudat la tine

| MD0 a răspuns:

Hmm, note-urile sunt telefoane foarte bune dar mie una mi se par putin prea exagerate. adica sa ai ditamai telefonul in mana, sa nu il poti baga in buzunar s.a.m.d. eu am un iphone 4s de care sunt mega-multumita. mi-as fi cumparat 5, dar stim toti ce se spune despre el. ti-as recomanda HTC One sau Samsung Galaxy Grand I9080

| reirei1999 explică (pentru MD0):

Sa iti explic cum sta treaba! Modul de operare de la Iphone-uri nu il suport. Htc-ul este o firma care a produs dupa parerea mea un singur telefon bun, dar nu One. Cat despre Samsung Galaxy Grand I9080, nu am nimic cu el. Eu vreau un telefon mare/phablet, cu camera foarte buna, si memorie interna mare. Nu spun ca nu mi-ar displace si niste functii ca la S4. Ideea principala este ca vreau sa fie mare(nu prea tin telefonul in buzunar: La scoala in geanta, in uras in mana sau intr-o borseta, iar acasa oriunde)...

| reirei1999 explică (pentru MD0):

Dar iti multumesc...