| Crashy a întrebat:

BUNA TPU, am o intrebare.M-am saturat de telefonul meu : Nokia c3-00...vreau sa il schimb cu Nokia xpress music 5800 : ar fi convenabil asa Schimb Nokia c3-00 cu Nokia xpress music 5800?

Răspuns Câştigător
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Conteaza daca folosesti telefonul pe post de player 5800 ar fi alegerea perfect deoarece e dedicat muzici dar daca nu ti-as recomanda c3 deoarece are tastatura qwerty si wifi si ar fi mai bun pentru stat pe mess si chestii de genu asta p.s. si c3 e destul de bun in redarea muzici deoarece are jack de 3.5mm si mege destul de bine

1 răspuns:
| Ana0Maria a răspuns:

Hmm...cred ca da. Diferenta este ca xpress music are o calitate mai buna la fotografiat +touch iar c3, nu. Mie imi place mai mult C3-ul.