| Lucky8 a întrebat:

Am o intrebare. Pe Vodafone am un abonament familia ( sunt 4 ), unul dintre ele cu limita de credit ( smart 2). Doua dintre abonamente exipira curand in aceeasi zi si vreau sa stiu ce oferte as putea avea pentru iPhone 5 sau iPhone 4 s, Care ar fi mai avantajos ( abonamentul )?

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

De ce nu incerci sa aflii la un magazin Vodafone, acolo ai primi cele mai precise indicatii, zic eu...

| SabinaRsT a răspuns:

Abonamentul mai avantajos ar fi pentru iphone 4 s, pentru mai multe detalii contacteaza un operator al magazinului Vodafone. bafta