| realorfantastik a întrebat:

Am o intrebare...pot achizitiona un telefon daca nu am peste 18 ani?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti, dar fara abonament. Doar pentru abonament trebuie sa fii insotit de un parinte.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi, dar cu plata integrală ( fără abonament ).

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Da,poti achizitiona un telefon daca nu ai peste 18 ani, dar nu la abonament.

| valentingb a răspuns:

Da, poti cumpara pe baza buletinului. Nu poti cumpara insa la abonament, pentru ca trebuie sa semnezi un contract mai greu de intretinut.

| hummmer a răspuns:

Da.bani să ai.

| maryusmono a răspuns:

Poti. daca ai bani.

Nu iti poti face abonament, dar teoretic poti sa iti cumperi orice cu bani.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Daca ai 14

Răspuns utilizator avertizat