| Emanuel2019 a întrebat:

Am o întrebare și o nelămurire. De ce pe telefonul meu Android îmi arata în Google maps locații în care nu am fost. Menționez ca locațiile respective sunt în apropierea locației actuale dar cum este posibil sa îmi arate ca am fost acolo dacă eu nu am plecat de acasă. Mulțumesc pentru răspunsuri anticipat.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

In google maps iti arata locatii din toata lumea, explica mai exact la ce te referi

| Iote a răspuns:

Ai facut recenzii la acele locatii, sau ai pus fotografii in care mentionezi ca ai fost acolo, ai facut comentarii despre acele locatii. Explicatii sunt multe.