| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare:Telefonul meu este un HTC sensation pe negru.Am mari probleme cu el.Intr-o singura zi trebuie sa il incarc de vreo 3 ori si se incarca foarte greu.Dupa ce se termina de incarcat daca stau si vorbesc pe Whats'app sau vizionez filmari pe Youtube sau fac poze se descarca intr - o ora jumatate sau mai putin,iar a doua problema la el este ca orice aplicatie descarc de pe Google Play mereu merge greu sau deloc.A treia problema este cand filmez.Daca sunetul este mai tare se aude groaznic!(cred ca stiti voi ce fel de sunet. Poate ati mai auzit)Ce sa fac? Nu pot sa zic ca as vrea sa schimb telefonul pentru ca face poze clare si filmarile sunt clare, dar cu sunetul e de vina.Este Android si imi place cum arata si pe interior si pe exterior.Nu este spart deloc...

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Daca mai ai garantie du-l imediat. Daca nu trebuie schimbata bateria sau dus in service pentru ca ceva mamanca bateria in excess sau bateria este dusa.