| JustaLittle a întrebat:

Am o intrebare urgenta! Ieri fratele meu si-a primit telefonul Akai Joy de la Altex. Ieri si astazi a mers bine.Pana acum 5 minute.Fratele meu a plecat de acasa si mi-a lasat telefonul ca sa ma joc si eu.Am descarcat de pe Google play aplicatia Pou si aplicatia TalkingTom. Dupa ce le-am descarcat am deschis Pou si am inceput sa ma joc.La un moment dat supa vreo 30 de minute de joc ecranul s-a blocat pentru cateva secunde, dupa care s-a inchis ecranul (s-a facut negru), am apasat pe tasta de deschidere/deblocare dar de aprind doar cele 3 taste de jos si daca mai apas odata se sting.Acum a sunat cineva dar ecranul a ramas tot negru.CE POT SA FAC? cE ARE? urgeenntt

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Scoate bateria si bag-o din nou.

4 răspunsuri:
| Andra1818 a răspuns:

Scoate-i bateria, lasa telefonul asa cateva minute si apoi pune-o inapoi.

| Jipa95 a răspuns:

Daca problema persista, fuga cu el la garantie sa ti-l schimbe!

| JustaLittle explică (pentru William):

A functionat

| William a răspuns (pentru JustaLittle):

Imi dai funa? Te rog! :3