| Tobbyas a întrebat:

Am o intreebare, daca imi reincarc telefonul ( Orange ) cu 7 euro, pot reincarca de pe site-ul de la Orange cu optiunea: creeaza-ti propria optiune preepay, in care pot alege eu cate minute si sms sa am, trafic de net etc... sau trebuie sa reincarc online pentru a avea acces la aceasta optiune?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Trebuie sa reincarci online ca sa ai acces la acea optiune. Si da, poti incarca de pe site-ul oficial big grin.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, poti activa o optiune PrePay de pe orangeyoung.ro daca ai incarcat in prealabil.
O zi buna,
Orange Helpers