| Lovemydoggy a întrebat:

Buna, TPU! Am o mare nelămurire legat de Iphone-ul 8 Plus. As dori sa imi cumpar acest model de telefon, dar stiu ca sunt posibile doar doua variante pentru memorie: 64 GB si 256 GB. M-am tot uitat pe diferite site-uri de cumparaturi cum ar fi Emag, Flanco, Aletex etc, iar intre cele doua variante de memorie este o diferenta de 10 sau chiar 15 milioane... as dori sa imi cumpar varianta de 64, dar nu stiu daca mi-ar ajunge. Imi poate spune cineva o parere? Sunt detinator de Samsung de 32 GB si am in jur de 2-3 mii de poze iar melodii undeva la 350 iar aplicatii foarte putine. Chiar as vrea sa stiu daca la Iphone-ul 8 Plus de 64 memoria e ok sau as avea mereu probleme ca este ocupata prea repede.

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca zici ca ai 32 de gb si iti dublezi memoria eu zic ca va fi suficient, eu am un xiaomi mi mix 1 128GB si mai am 32GB liber, OK dar am 50GB de muzica(cam 1500 piese) dar sunt in formate mari gen WAV, AIFF si FLAC