| girlyou234 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema.Acum 1 saptamana am achizitionat un LG optimus l7 de la vodafone.Am abonament de 20 de euro, dupa 2 zile m-am trezit cu inca 70 de euro de platit suplimentar.De ce? Nu am consumat minute,trafic de internet, nimic dar mie imi apare de platit! Fundabig grinD

Răspuns Câştigător
| AddaAda a răspuns:

Poate ai ramas conectat pe net si nu ti'ai dat seama si mie mi-s-a intamplat.de acum ai grija sa nu ramai conectat :d
bafta

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Asta este problema abonamentelor.

In momentul in care te conectezi la net conecteaza-te WI-Fi only doar wireless nu stiu de ce ai facut abonamentul..probabil la liber telefonul costa mai mult...in fine foloseste doar wifi-ul sunt atatea locuri cu net moca prin orase... orice bar club magazin care se respecta are wifi freee

| introduaicinumele a răspuns:

Daca ai lasat activat internetul si sincronizarea conturilor ala ti-a mancat netul, dar stai putin, mi-aduc aminte ca la munte cand am facut telefonul hotspot wi-fi (ca sa intru cu tableta, nu exista acolo Wi-fi) intr-o ora cam asa mi-a terminat tot netul, si apoi primisem un mesaj cu ceva de genu, daca vreau sa am net in continuare si costuri suplimentare sa dau un mesaj... ar trebui sa mergi la Vodafone sa discuti, poate este o problema.

| girlyou234 explică:

OK,azi am sunat la Vodafone si m-a deconectat de la net, nu am umblat la net deloc pana in a 2 a zi, am dat *123#,si aveam cost suplimentar 176 euro, cand eu eram deconectata si nu am umblatt pe nimic.EI au zis ca eram conectata cand de fapt eram deconectata de 1 zi