| Dragutza_Gabytza_1991 a întrebat:

Buna TPU am o mare rugaminte. Am un Samsung galaxy s3 neo Incerc sa intru pe xat.com si nu imi da voie imi trebuie un plugin. Ce fel de plugin sa descarc sa pot intra pe xat.com? Va rog sa ma ajutati. Va multumesc frumos din sufletul meu

3 răspunsuri:
| Yonutz_Laurentiu_1995 a răspuns:

Plugin 1.0

| umbra09 a răspuns:

Incearca sa instalezi flash player s-au sa folosesti alt browser

| Dragutza_Gabytza_1991 explică:

Am incercat pe magazin play sa descarc pluginul 1.0 dar nu imi da voie. Imi scrie ca nu e compatibil. Si am incercat si de pe alt browser. Nimic.