| MiraBella13 a întrebat:

Am o mica problema, am lipit ceva cu superglue si din nefericire a sarit o picatura mica pe marginea ecranului de la telefon, este un Samsung galaxy j3 2016, din cate am citit pe alte site-uri am vazut ca as putea sa il curat cu acetona dar sunt sanse sa se strice ecranul. Daca stiti cum as putea sa il elimin v-as fi recunoscatoare

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Poti incerca cu uscatorul de par la temperatura calda sa vezi daca se inmoaie superglul.

| iulianolaru99 a răspuns:

Sanse sa se strice ecranul daca il cureti cu acetona, nu sunt.Am facut-o eu personal.Dar nu stiu daca se curata superglue-ul.

| MiraBella13 explică:

Am rezolvat, mersi totusi, am avut noroc ca nu era superglue-ul intarit foarte tare si am putut sa il curat fara a strica ecranul