| DamianTPU a întrebat:

Am o mica problema. Cum imi pot reincarca o cartela de 5 euro Orange. Adica stiu cum sa pun codul dar cum activez acea optune in care am vreo 2000 de minute, SMS nelimitat + internet parca. era ceva de genul

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Optiunea de 5 Euro din oferta actuala poate si activata prin apel la numarul 205 sau prin intermediul serviciului Selfcare, apeland numarul *100# si selectand ramura 6, "Optiuni".

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| ronaldo90 a răspuns:

Apelezi *100# dai la optiunea promotii dupa alegi optiunea a treia sau a doua si gata. Funda?