| Nowingsangel a întrebat:

TPU! Am o problema, am cumparat un telefon Vodafone Chat si nu se aprinde. L-am tinut la incarcat de la ora 14 pana la 22 si nimic, se aprinde doar beculetul de deasupra ecranului. Nu porneste, nu stiu ce sa fac. HELP?!

6 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Macar ai incercat la magazin daca merge, la noi in mangalia daca am cumparat un aparat foto se verifica daca e bun.Ai incercat?

| Nowingsangel explică (pentru NoOne18):

Se pare ca tata nu l-a incercat, pe motiv ca nu era incarcata bateria.

| HeliosMetal a răspuns:

Ori ai putea sa te duci la setari si sa setezi luminozitatea, asta e problema cel mai des intalnita.

| psihopatik a răspuns:

Tine apasat butonul de inchidere apel
vezi pg 14
http://www.vodafone.com/......nglish.pdf

| Nowingsangel explică:

@ psihopatik normal ca am tinut apasat butonul de inchidere apel...

| Alexutuul a răspuns:

An spui si mie un metin smeier