| Tz_Dănuţ_2000 a întrebat:

am o problemă, am un galaxy s2 si langa semnal imi tot apare un ochi si dupa 2-3 sec. dispare, de ce imi apare? si ce ii de facut?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Poate este vreo actualizare. Posibil sa iti apara numai cand esti pe wifi.

| Fferdy a răspuns:

Ai repaus inteligent activat adică se inchide telefonul când nu te mai uiți la el. Se dezactivează din bara de sus.

| George1499 a răspuns:

Este un senzor activat, nu trebuie sa iti faci grij. Cauta in setari daca vrei sa il dezactivezi