| PerfectAngelBaby a întrebat:

am o problema.
Am un Samsung galaxy s3.dar de la un timp se inchide singur. apas tasta laterala pentru a incerca sa il deschid dar este ca si cum nu ar avea suficient curent..se deschide pentru 1 secunda dupa care iar se inchide. mentionez ca am suficienta baterie.
nu stiu care ar putea fi cauza. am resetat tot si am dat un refresh dar nimic. ecranul pare a fi inchis insa cand dau sa ating pentru al debloca totusi se aud sunetele cum se deblocheaza dar nu vad nimik..este ca si cum ar fi inchis.

3 răspunsuri:
| BACKaLx a răspuns:

E softul,,, vindel sau schimba soft ca se strica de tot

| camiitsu a răspuns:

Ecranul, sau vreo functie a lui e de vina. Du-te cu el la reparat, se va rezolvawinking

| MaryaMayra a răspuns:

Daca inca il ai in garantie nu mai sta.du-l la reparat. in cazul in care nu se va putea repara vei primi altul nou in schimb.