| BogdanBogdanN a întrebat:

Buna Tpu.am o problema.am un telefon Allview Alldro P5 si pentru a instala o aplicatie trebuie sa o activez de la accessibility service.dar acesta scrie ca e dezactivat..nu stiti cum as putea sa fac sa il activez sau sa imi apara service la Acessibility? cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| robertrobita a răspuns:

Salut...am toate telefoanele Allview si acestea sunt facute pe anumite optiuni chiar daca u selectezi ceva el revine asa cum a fost in fabrica.Eu am intalnit multe probleme la acesta si le-am rezolvat facan root la telefon. Fundaa?