| Petre_Tomy_1997 a întrebat:

Buna TPU am o problema atunci cand vreau sa instalez 8 ball pool im zice aplicatia nu este instalata cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| Idfk a răspuns:

"vreau sa instalez 8 ball pool im zice aplicatia nu este instalata" vrei să o instalezi dar nu e instalată.Păi normal nene că nu e instalată dacă vrei să o instalezi.

| Petre_Tomy_1997 explică (pentru Idfk):

Nu ai inteles cum ee o descarc de pe google si cand imi arata sa o instalez nu imi merge im spune ca aplicatia nu este instalata si am mai incercat si merge numai cu actualizari vechi imi merge dar cand o descarc pe ce cu noua actualizare nu mi se instaleaza

| Idfk a răspuns (pentru Petre_Tomy_1997):

Tu te referi la o actualizare a aplicaţiei sau ce?

| Petre_Tomy_1997 explică (pentru Idfk):

Nu ma refer ca mu mi se instalează cu noua versiune