| Renata_Reni_1992 a întrebat:

Am o problemă.Azi am vrut să pun parolă la telefon ( Samsung Galaxy i5500) și mi-ai pus parola cu model si cand am vrut sa-mi deblochez telefonul cu parola scria ca parola este gresita dar sunt sigura ca era bine parola :\ Si am incercat de mai multe ori dar apoi mi-a scris sa introduc Nume utilizator (e-mail) si parola de la google si am scris dar tot scria acolo ca parola sau e-mai invalid. ( si e-mailul si parola este buna sunt sigura in asta ). Ce sa fac acum? sad

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Deci tu ai pus cod pe telefon sau ce?
si acum nu mai stii parola?
daca este aceasta problema.
urmezi videoclipul acesta
http://www.youtube.com/watch?v=Tfaq4CdCX5E

imi zici daca ai rezolvat..si sa nu uiti de funda.tot ce trebuie sa faci e sa dai un hard reset.adica urmareste videoclipul