| sakurra9 a întrebat:

Buna tpu.am o problema cu aplicatia de la facebook. zilele trecute mi-am luat aplicatia, dar nu merge.tin sa mentionez ca am un Samsung e2510, si cand incerc sa intru la jocuri(acolo unde este instalata aplicatia)mi se inchide telefonul si nu reusesc sa sterg aplicatia! va rog sa ma ajutati.multumesc anticipat

1 răspuns:
| andreiutunicul1 a răspuns:

Depinde si de unde ai luat aplicatia.a descarcat odata una si mi-a virusat telefonul si a trebuit sa ma chinui tot la fel un timp pana am reusit sa o sterg..ar trebui sa mergi de unde ai luat telefonul si sa le explici care e situatia si ei ar trebui sa te rezolve cu problema.multa bafta