| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu cartela de memorie.Ea are 1 GB spatiu utilizabil.Am pus pe ea cam 100 de melodii (circa 300 MB) dar telefonul imi arata ca nu mai am spatiu pe cartela.Nu mai pot pune nimic pe ea.Am incercat sa o formatez dar cand am formatat-o imi scrie ca memoria cartelei e 0. Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| liutzahp98 a răspuns:

Pai poate fi chestia ca pe cartela ai bagat nu numai muzica, ci si programe. Sincer, nu stiu... Incearca sa copiezi totul pe calculator, apoi sa stergi de pe cartela si sa bagi din nou ce iti trebuie de pe calculator

| AsTheLove a răspuns:

Buna Adrian.
Daca nu mai ai memorie, du-te si cumpara alt card.Eu am de 4 GB si bag mii de melodii!winking Functioneaza bine.

Succes