| Reioooo a întrebat:

Am o problema cu emoticoanele de la mesaje. Cand trimit un mesaj care contine emoticoane imi apare o atentionare ca s-ar putea ca persoana la care trimit mesajul sa nu vada emoticoanele. Si exact asa se intampla. In loc de emoticoane apar semne ale intrebarii, desi si ei au instalat aceeasi aplicatie de emoji. Eu pot primi si vad bine emoticoanele.
As vrea totusi sa trimit si eu linistita. Ceva sfaturi cu ce sa fac sau sa instalez o anumita alplicatie sau altceva?
Multumesc

2 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Tu nu ai ce sa faci, e posibil ca destinatarul sa nu aiba aceeasi versiune de OS.

| Reioooo explică (pentru FuriaGogoasei):

Toti destinatari? Tocmai de aia zic, la toti apare asa cand trimit