| gebilxkl213 a întrebat:

Am o problema cu incarcatul telefonului. Mi se incarca foarte greu. L-am lasat de la ora 12Am (telefonul avand 2% pana la ora 9 dimineata ( avand 25% ). Telefonul meu este un Samsung galaxy note 2. Are incarcator de la un alt telefon Samsung.(incarcator original, Samsung ). Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incarca-l cu un incarcator original de Note.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, încărcătorul este defect sau NU este compatibil cu telefonul tău!
Cumpără-ţi un încărcător original pentru Samsung Galaxy Note 2 happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei incarcator original pentru Note 2 ca sa iti incarce mai repede

| fataciocolata a răspuns:

Cumpara un incarcator Samsung galaxy note 2.

| Adry15252 a răspuns:

Incearca sa il incarci cu un alt incarcator. Iar daca nici asa nu functioneaza inseamna ca telefonul e devina

| catalina1238 a răspuns:

Buna! Daca asa de incet se incarca e vina incarcatorului. Si sora mea are un asemenea incarcator si daca il pui si are de ex 20 peste noapte capata soar 5% din baterie. Asa ca, tu ar trebui sa iti iei un incarcator SAMSUNG GALAXY NOTE 2, nu coasta foarte mult (cel putin 17-20 lei). Daca nu, telefonul are baterie rea! Sper ca te-am ajutat!winking