| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Am o problema cu Insta story. Nu îmi apare sondajul si celelalte, am auzit ca daca ii dai reactualizare o sa iti apara. Dar mie nu mi-a apărut, l-am si dezinstalat și tot degeaba.

2 răspunsuri:
| AnastasiaCorina a răspuns:

Întradevăr mai sunt şi cazuri de genul acesta. Eu la un moment dat aveam şi cont principal dar şi un cont secundat. Pe cel principal îmi arata şi sondaje şi intrebări şi tot, dar pe cel secundar, nu. Am aşteptat şi după ceva timp s-a actualizat şi acolo. Deci răspunsul meu ar fi să aştepţi până îţi va arăta noua versiune!

| Radu_Traian_1992 explică (pentru AnastasiaCorina):

O sa aștept. Mulțumesc!