| blackheart26 a întrebat:

Am o problema cu Instagram, nu pot trimite poze ca mesaje, îmi spune ca albumul este gol! Așa este și la voi?

1 răspuns:
| gurzungs2004 a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi(unistall si dupa il vei instala iarasi de pe google play). Daca nu, incearca sa faci un back-up si sa faci o resetare din fabrica la telefon. Daca este aceeasi problema, ultima alternativa este sa-ti schimbi ROM-ul de la telefon care este o metoda mai complicata si iti trebuie un PC.