| CapraVecinului a întrebat:

Am o problema cu iphone-ul meu(4-IOS 7). Ieri am vrut sa sun pe cineva, a sunat de cateva ori iar apoi am inchis, si ca de obicei am blocat ecranul...Si de atunci nu s-a mai deschis telefonul deloc. Dubios e ca atunci cand cineva ma suna, respectivei persoane nu suna ocupat sau altceva. pls help.

Răspuns Câştigător
| smil3y2002 a răspuns:

Incearca sa il resetezi. Adica tii apasat butonul de deasupra concomitent cu cel de Home intre 6-10 secunde. Ar trebui sa se reseteze si o sa fie ca atunci cand l-ai cumparat!