| OanaSall a întrebat:

am o problema cu telefonul. am un Samsung galaxy b5510 si i-am pus "un model" pentru a bloca ecranul (cine are, stie despre ce e vorba). prietena mea a umblat si a introdus modelul de mai multe ori, gresit, bineinteles...acum imi cere contul google ca sa il deblochez...problema e ca l-am introdus si imi spune "nume de utilizator sau paola incorecta". nu stiu de ce face asa pentru a mie contul asta imi merge pe pc. ce pot face acum?

1 răspuns:
| Incarcare a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai cumparat telefonul` ei iti vor rezolva problema. Atentie! Du-te impreuna cu un adult.