| alexandrusava a întrebat:

Am o problema cu telefonul anume ca de la un timp m-i se instaleaza singure niste aplicatii si nici google play nu merge.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Incearca sa instalezi un antivirus.

| blAster85 a răspuns:

Factory reset dar salveaza-ti poze etc

| Marius1789 a răspuns:

Să îl resetezi sau să îi instalezi din nou firmware. Depinde și ce telefon e.

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Da-i o resetare din fabrica, dar sa iti savezi pozele si ce mai ai in telefon pe cardul de memorie ca sa nu le pierzi!

| alexandrusava explică:

Am incercat sa ii dau resetare din fabrica, sa dezinstalez unele aplicatii, mi-am luat si antivirus dar reclamele tot imi apar...