| zuzuu97 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, este un Acer Liquid E3.Nu se mai deschide, cred ca numai face contact incarcatorul la telefon.Cand bag incarcatorul se aprinde beculetul ca si cum ar incarca, dar numai incarca deloc, numai reusesc sa il deschid.Si inca ceva..inainte arata ca se incarca, dar foarte greu, de ex:2% intr-o ora... dupa aia se incarca mai repede si apoi cand il scoteam, in acel moment scadea bateria pana la 0% si se inchidea, dintr-o data.Dar acum nu il mai pot deschide deloc.Ce as putea face? Mentionez ca nu pot scoate carcasa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai face contact incarcatorul atunci inlocuieste-l. Posibil sa fie incarcatorul defect.

| QueenE a răspuns:

E posibil sa fie incarcatorul incearca cu alt incarcator. Daca nu merge nici asa e posibil ca sa faca scurt acolo unde bagi incarcatorul in tefefon, ca sa o schimbi costa in jur de 50 de lei.

| zuzuu97 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat alt incarcator!

| zuzuu97 explică (pentru QueenE):

Probabil nu cred ca e incarcatorul de vina, am incercat mai multe! Multumesc de raspuns happy

| QueenE a răspuns:

Atunci mergi cu el la reparat si rezolvi problema. O seara buna!