| Deutsu a întrebat:

Am o problema cu telefonul. In apare mereu cand am wi.fi.ul activ ceva gen : Magazin Google Play s.a oprit. si eu dau Ok si dispare, dar dupa cateva minute apare iar si imi blocheaza telefonul. Si nici nu pot accesa Google Play. Ce as putea face? puppy dog eyes Nu am virusi in telefon.
Dau funda >:!

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Salveaza tot ce ai in telefon in pc.
inrta in setari-backup si resetare.
si problemele vor disparea.
mai poti incerca si un clean master, de curatat, daca nu merge, apelezi la resetarea de mai sus.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Deutsu explică (pentru SasNetRomania):

Backup-ul se poate face si cu ajutorul antivirului? In setari nu am gasit setarea asta. am mai cautat

| SasNetRomania a răspuns (pentru Deutsu):

Nu, este recomandat sa faci din telefon, setari - factory reset / resetare. nu neaparat sa scrie backup.