| Zozolexa a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Mai bine zis cu cardul de memorie.Deci am bagar cardul gresit.Telefonul are 2 locuri de card.Si l-am bagat in celalalt loc.Si nu se mai poate scoate.E bagat mult.Nu stiu cum de nu am fost atenta.Si acum nu mai pot scoate cardul de acolo.Ce sa fac? Am nevoie mare de el

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Pai nu forta, poti afecta mai rau telefonul, sfatul meu este sa-l duci la cineva care se pricepe! Data viitoare fii si tu mai atenta!

| KanezuY a răspuns:

Ia o penseta si incearca sa scoti cu grija cardul de acolo, daca nu reusesti du-te la un service.

| WhOo a răspuns:

Ca sa-l mai scoti de acolo va trebui sa-l desfaci, daca-l fortezi faci mai rau

| Whaity a răspuns:

Cel mai bine du-te la servis