| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung. Am de exemplu 60% baterie si aprind bitzul, se inchide si il pornesc cu 15% baterie.
Sau intru intr-o aplicatie, se blocheaza si reporneste singur Ce credeti ca este? Bateria?

3 răspunsuri:
| notyourbusiness23 a răspuns:

E din cauza bateriei.
Pateam la fel.
Cel mai bine e sa o schibi. In curand o sa se umfle si tot trebuie sa faci asta.

| LordEgo a răspuns:

Incearca sa il restartezi din fabrica... am avut si eu problema asta si am crezut ca este bateria... l.am restartat si dupa a mers perfect. Depinde si de telefon.

| alexdumitru a răspuns:

Da-l la amanet! Sa-r putea sa fie de la baterie dar cel mai bine e sa te duci la un service de telefoane!