| BusterBlader a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy SII, asa ca daca cineva m-ar putea ajuta as fii foarte recunoscator. Deci, am dat un reset la telefon ca mergea deja foarte prost (factory reset) si de atunci nu mai functioneaza, adica dupa ce dau reset si pornesc telefonul peste 2 minute isi da restart si ramane blocat la logo, adica la SAMSUNG...Ma gandeam sa-l duc la service dar inainte voiam sa vad daca se poate rezolva cumva. Daca stie cineva din ce cauza face asta, m-ar ajuta mult, rog seriozitate si multumesc anticipat!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, trebuie dus la Service pentru resoftare sad

Toate cele bune!

| BusterBlader explică (pentru bursuc001):

Asta am incercat si eu, am pus din nou stock rom...si tot nu funtioneaza

| bursuc001 a răspuns (pentru BusterBlader):

Probabil că nu ai făcut o resoftare corectă sad
După resoftare NU ar trebui să se blocheze!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai la service se rezolva.