| Shocky a întrebat:

am o problema cu un device Samsung Galaxy mini,
fratele meu mi-a gresit parola de 15 ori iar telefonul imi cere reactivarea prin contul google dar probleme este ca de fiecare data cand ma conectez telefonul imi spune ca parole si username-ul sunt gresite iar pe PC imi spune ca sunt corecte FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Hard reset >> Apasa butonul power si cel home in acelasi timp la pornire. Iti apare un meniu din care alegi factory reset. ( va sterge tot din telefon)

| Shocky explică (pentru Andrei1099):

Multumesc, a mers

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Foloseşte metoda ( de la punctul 5 ) de la linkul următor :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.