| TinKode123 a întrebat:

am o problema cu un Nokia 610, cand ma suna cineva, raspund si difuzorul ala micut unde ar trebui sa aud ce spune ala sau aia laughing nu se aude nimic si cand dau pe speacker se aude. e de vina difuzorul ala micut?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ori s-a ars, ori s-a infundat cu mizerie atat de tare incat sa nu se mai aude. Schimba-l sau ia-ti alt telefon.

| angel69lover a răspuns:

Pt ca trebuie schimbat difuzorul. E ars 100%! Dul intr-un service gsm nu te va costa mult. In jur de 15-25 Ron depinde de service

| Anna12341 a răspuns:

Da, de la difuzor e, trebuie schimbat