| Simion_Daniel_2001 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu un Samsung galaxy grand prime, android 5.1.1(Lollipop).
Dupa ce instalez Facebook Messenger,si deschid aplicatia, imi spune ca "Messenger s-a oprit."Cunoaste cineva care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Reinstalează din nou messenger-ul.

| Alexandru_Neacsu_1996 a răspuns:

Incearca sa dai un restart telefonului, daca asta nu functioneaza, verifica compatibilitatea dispozitivului cu aplicatia, daca nici asta nu merge incearca o resetare din fabrica. Sper ca te-am ajutat!