| qazwsxedc131 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Sony Ericsson xperia ray st18i cu adnroid 4.0.4. De la un timp cand dau sa deblochez telefonul ramane asa blocat pe imagine neagra si trebuie sa apas de mai multe ori pe butonul de deblocare sa isi revina cam intre 10 - 30 ori sau cateodata tebe sa scot bateria ca nu mai merge. Telefonul il am doar de cateva luni si l-am cumparat nou. Ce sa-i fac? Help ME dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Daca-i in garantie, ce mai astepti? Du-l in asistenta.

| qazwsxedc131 explică (pentru manuel72):

E din Germania sad

| manuel72 a răspuns (pentru qazwsxedc131):

Si? Romania e in Europa, asa ca daca ai dovada de achizitie, ar trebui ca asistenta sa nu aiba nimic de obiectat.E totusi Sony.

| qazwsxedc131 explică (pentru manuel72):

Ai dreptate am toate fituicile la el ar trebui sa merg la Vodafone?

| manuel72 a răspuns (pentru qazwsxedc131):

Nu la Vodafone, la Sony trebuie sa mergi.