| PurpleKusH a întrebat:

Buna TPU am o problema de curand cand vreau sa intru pe magasin play desi am internetul conectat imi zice nici o conexiune reincercati am incercat si cu netu de pe cartela si pe diferite retele wi-fi dar nimic am vrut sa intru in meniul reset factory care pana cum ceva vreme era in engleza sis tiam s aumblu dar de data asta nu stiu ce are ca e in chineza si nu pricep nimi cei acolo

deci intrebarea mea este cum pot schimba limba meniului reset factory sau cum pot reveni la setarile din fabrica daca meniu i in chineza

Sau daca stiti sa imi spuneti ce sa fac sa nu mai am problema cu magasin play

Precizez ca am un Allview A5 smiley
ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Iti sugerez sa reinstalezi magazin play, de obicei limba va fi in engleza happy