| HaloH a întrebat:

am o problema, de curand mi-am instalat un joc nu doresc sa mentionez care, acesta fiind in versiunea FULL cu tot dar costand 1, 99$, eu l-am luat de pe o aplicatie care nu doresc sa o spun findca poate fac reclama, avand iPhone 5 si operand pe iOS find oleaca mai greu de scos.
Si imi da asta cand vreau sa intru in joc:
"Dezvoltatorul iPhone Distribution Huawei" nu a fost autorizat, pe acest iPhone. Pana la autorizare, aplicatiile sale organizationale nu vor fi disponibile pentru utilizare."
Ce ar trebui sa fac, cum sa aprobez?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva, si am si dubii de cat de incredere e acel site, mai ales ca ce spune acolo nu e legat, plus ca pentru iphone si fara jailbreak nu prea ai cum sa faci ce zic ei acolo.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am mers pana la magazin sa cumpar nu iti zic ce si cand am fost la casa vanzatoarea mi-a spus ceva, da nu va zic ce. Care sa fie problema?

| HaloH explică (pentru sltlp):

Pai prima data nu mi-a aprobat intrebarea cand am zis, dar zic acum aplicatia era vShare, si nu imi merge.
Aplicatia era pentru a putea lua aplicatii pentru operator de iOS gratis, si am luat una dar da acel lucru care l-am pus in intrebare

| sltlp a răspuns (pentru HaloH):

Eu nu am auzit de asa ceva, si am si dubii de cat de incredere e acel site, mai ales ca ce spune acolo nu e legat, plus ca pentru iphone si fara jailbreak nu prea ai cum sa faci ce zic ei acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

| HaloH explică:

Pai nu zic ce pentru ca prima oara cand am spus aplicatia nu mi-a aprobat intrebarea, dar acum spun ca am luat-o de pe vShare si am luat-o gratis cand aceasta ar fi costat si nu merge