| TheoRose a întrebat:

Am o problema destul de grava cu telefonul meu si nu stiu cum sa o rezolv. Am un Samsung galaxy trend,si e crapat ecranul in partea de jos,problema este ca nu merge butonul din dreapta deloc si nici putin din partea de deasupra luid. Mi'am schimbat parola telefonului si acum nu pot sa il mai deblochez deoarece butonul unde scrie "terminat", nu functioneaza. Am in telefon conversatii importante, iar parintii nu trebuie sa le vada. Cum as putea proceda ca sa imi deblochez telefonul sau sa schimb parola? Ajutati-ma va rog mult de tooot!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat sau la un service! Nu ai ce sa faci.