| anonim38 a întrebat:

am o problema din perspectiva mea uriasa, mi-am luat un telefon Cosmote(Allwiew)Smart Xceed acum o luna cred..si acum nu-mi merge camera, nici muzica...si nu stiu ce sa fac.Din ce cauza credeti ca se intampla asta? Cer ajutor crying dar nu vreau sa ma duc la magazinul de unde l-am cumparat etc. Multumesc mult de tot!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview ai vrut, Allview ai primit.
Nu e prima oară când aud. Dacă este în garanție du-l la magazin. Altă variantă mai bună nu există.

| anonim38 explică (pentru anonim_4396):

Acum am dat iar pe camera si s-a inchis.

| IonutGaby a răspuns:

Pai trebuie reinstaat Soft-ul, nu il instala tu fiindca pierzi garantia, du-te la magazinul de unde ai luat telefonul.

| anonim38 explică (pentru IonutGaby):

Off.dar daca il las asa se poate agrava?

| IonutGaby a răspuns (pentru anonim38):

Se poate.Eu am avut un S2 caruia i-am scos cartela deoarece nu era bine asezata si cand sa-l aprind imi arata doar sigla de la android.Deci dul.Nu se stie ce se intampla cu el.

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru Cosmote Smart Xceed : http://www.foliisihuse.ro/ro/103-cosmote-smart-xceed