| AlessandraMiha a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema la care va rog sa ma ajutati.
Cand intru pe telefon pe Magazin play si incerc sa descarc absolut orice,selectez jocul/aplicatia,dau pe butonul "descarca", astept 1-2 secunde si imi apare pe ecran : "Eroare la descarcarea _____. Nu exista suficient loc pentru dispozitiv, dar eu am 13 GB pe cardul SD, si nu stiu de ce nu merge...Ma gandeam ca poate problema este ca jocurile nu imi intra pe card,ci pe memoria interna a telefonului,unde nu am mai deloc spatiu...Voi ce ziceti?
Multumesc anticipat, dau fundahappy

1 răspuns:
| vicky2002 a răspuns:

Memoria pentru aplicatii este limitata. de ex eu am 2 Gb din 16 gb. MAi sterge din aplicatiile pe care nu le folosesti