| xXCarinaXx a întrebat:

Buna TPU.Am o problema mare.Ieri mi-am schimbat parola la Iphone si stiu sigur care era parola. Dupa ce am pus o parola noua mi-am blocat telefonul ca sa vad daca se deblocheaza la noua parola.Prima oara a mers, dar a doua oara a spus ca parola este gresita si am tot incercat parola aia pana cand pe ecranul telefonului scrie "Iphone dezactivat Conectare la Itunes".Dar eu nu mi-am facut cont de Itunes pentru ca calculatorul meu nu mai merge.Cum as putea sa il resetez? Sau sa il deschid?

1 răspuns:
| Eduaard a răspuns:

Dacă nu ai icloud la el te poți duce la un centru unde ți-l deblochează.