| Adryan_Addy_1989 a întrebat:

Buna TPU am o problema: mi-am luat un cosmote smart play versiunea 2.3.6si o cartela frog cu internet
mia scapat in apa si s-a ars ecranu
l-am schimbat 1 zi a mers dar dupa s-a restartat
si face asa intruna ma lasa 20 sec si se stinge si se aprinde singur!
am schimbat carteala cu una cosmote si nu se mai restarteaza dar pe frog nu merge!
ajutor! dau funda...

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Probabil are un circuit ars din interior care iti face aceasta figura. Incearca sa nu mai folosesti frog daca nu e necesar sau il poti duce la reparat daca tii sa ai frog