| maryangelll a întrebat:

Am o problema: mi-am scapat telefonul pe jos, un Samsung galaxy s2 si dupa aceea nu s-a mai vazut nimic pe ecran, se deschide si se aprind butoanele dar nu se mai vede nimic pe ecran, probabil s-a spart display-ul (desi ecranul nu este spart, de fapt nu are nicio zgarietura). Cam cat credeti ca m-ar costa reparatia de schimbare a display-ului sau poate are altceva, nu stiu. Ce credeti? Mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| adydan a răspuns:

Nu este sigur ca e display-ul, dar daca este te duce undeva la 100 ron, indicat ar fi sa mergi cu el la un service autorizat

| Clamba_Ramona_1972 a răspuns (pentru adydan):

Am patit exact acelasi lucru astazi cu telefonul meu desi cazatura nu a fost una puternica si a cazut pe un covor.sad Crezi ca e display-ul problema si sigur costurile nu sunt mai mari de atat?! Multumesc anticipat pentru ajutor!

| Adelyna987 a răspuns:

Trebuie sa il duci la magazinul de unde il ai si sa il restarteze de la ei, cred, ca l-au blocat nu iti face griji daca e inca in garantie il fac pe loc ei gratis daca e mai grav il duc la reparat la un service

| Clamba_Ramona_1972 a răspuns:

Ma ajuti te rog si pe mine cu o indrumare. Am patit exact acelasi lucru astazi. Cum ai rezolvat problema cu telefonul?! Multumesc frumos de ajutor!