| Ofataanumexdxdxd a întrebat:

Am o problema.
Vreau sa-mi bag melodii in telefon prin cablul de date. Am bagat cablul de date in calculator si nu mi-a aparut la computer telefonul. ( adica fisierele din el ) si datile trecute cand am incercat mi-a mers. pe telefon scrie ca " Nu se pot gasi programe software pe PC care sa poate recunoaste dispozitivul dvs.
Este necesara instalarea Service Pack 3, Windows Media Player, versiunea 11 sau ulterioara,sau a driverului USB Samsung pentru Windows XP, respectiv Transfer de fisiere
Android pentru MAC OS (consultati www.microsoft.com sau www.android.com/filetransfer " Iar eu am deja Service Pack 3 si Windows Media Player si tot nu merge. (mentionez ca, calculatorul meu e Windows 7 iar telefonul Samsung Galaxy s7) DAU FUNDA!

1 răspuns:
| StoicaDenisaAndreea a răspuns:

Nu este necesara instalarea niciunui program. Am patit acest lucru si este din cauza windowsului.