| Fotbalistu_Mihai_1988 a întrebat:

Buna tpu.am o problemo uriasa..veneam de la fotbal cu telefonul meu Samsung s6 edge cu 20 la suta baterie...pe drum mi s-a stins si mi-a ramas pecu rosu aprins l-am bagat la incarcat vreo 5 sau 10 mine si tot nu puteam sal aprind ce sa fac ajutor

Răspuns Câştigător
| Anchelor a răspuns:

E o problema la baterie, du-l la un service, si zi-i ca nu se mai incarca, el va stii ce sa faca

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria este subvoltata, tine-l mai mult.

| penciuiulian99 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca trebuie dus undeva la reparat

| Dorian1997 a răspuns:

Doar lasa-l la incarcat in jur de 30 de minute, ai si tu putina rabdare...