| costeaboy a întrebat:

am o tanleta Asus memo pad 7 si nu stiu ce are virusi sau sensoru e stricat,se deblocheaza singur,acum deloc nu merge sensoru,spuneti va rog daca stiti un antivirus ca sal scanez,avg nu-l vede, nici dr web cureit, ce antivirus trebuie ca sal vada si sal scanez? va multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orice antivirus ai pune tot nu va gasi nimic.Mai degraba senzorul are probleme.

| costeaboy explică (pentru darrio2007):

Nu ai inteles, eu nici nu am scanat nimic, pentru ca antivirusul meu avg free nu vede device-ul la tableta, nu vede tableta ca sa o scanzeze.

| darrio2007 a răspuns (pentru costeaboy):

Incearca Bitdefender.